Wynik przetargu z dnia 02.12.2021 r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żorach informuje, że w wyniku przetargu nieograniczonego z dn. 02.12.2021r. do realizacji zadań wybrano następujących oferentów:

Zadanie I. Malowanie klatek schodowych (przejść komunikacyjnych na III, VI, IX piętrach) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Ks. Władysława 10 w Żorach – Firma Handlowo-Usługowa „DAW-BUD” Dawid Zielazo z Pszczyny.

Zadanie II. Malowanie klatek schodowych (przejść komunikacyjnych na III, VI, IX piętrach) w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Korfantego 2 w Żorach – TERMO-ZEDBUD Sp. z o.o. z Pszczyny.

Zadanie III. Malowanie klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Sikorskiego 18 w Żorach – KRO-BUD Łukasz Kroczek z Piasek.

Zadanie IV. Płytkowanie ścian na parterach w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Korfantego 1 w Żorach – Firma Budowlana GREENBUD Daniel Rzepka z Mikołowa.

Zadanie V. Płytkowanie ścian na parterach w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Korfantego 5 w Żorach – Firma Budowlana GREENBUD Daniel Rzepka z Mikołowa.

Dziękujemy za udział w przetargu.