Wynik przetargu z dnia 08.12.2022 r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żorach informuje, że w wyniku przetargu nieograniczonego z dn. 08.12.2022r. do realizacji zadań wybrano następujące firmy:

  1. Zadanie I. Wymiana rozdzielni elektrycznych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Powstańców Śląskich 2 kl. E,F,G,H w Żorach.
  2. Zadanie II. Wymiana rozdzielni elektrycznych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Sikorskiego 5A kl. A,B,C,D w Żorach.
  3. Zadanie III. Wymiana rozdzielni elektrycznych (wymiana wewnętrznej linii zasilającej WLZ, montaż wyłączników głównych prądu) w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych na os. Pawlikowskiego 10 kl. C,D, 11 kl. E,F, 14 kl. E,F, 15 kl. E,F, 21 kl. C,D,E,F w Żorach.
  4. Zadanie IV. Wymiana rozdzielni elektrycznych (wymiana wewnętrznej linii zasilającej WLZ, montaż wyłączników głównych prądu) w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych na os. Sikorskiego 4 kl. A,B,C,D 7 kl. G,H, 10 kl. C,D, 12 kl. A,B,C,D w Żorach.
  5. Zadanie V. Wymiana rozdzielni elektrycznych piętrowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Korfantego 5 w Żorach.
  6. Zadanie VI. Remont oświetlenia (wymiana instalacji elektrycznej w piwnicach)  w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych na os. Ks. Władysława 5, 11, 16 w Żorach – firma Andrzej Bryk z Jastrzębia-Zdroju.
  7. Zadanie VII. Remont oświetlenia (wymiana instalacji elektrycznej w piwnicach)  w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Pawlikowskiego 12 w Żorach – firma PPHU ZAHIR z Żor.

Dziękujemy za udział w przetargu.